Zestaw magazyn energii z fotowoltaiką

Skorzystaj z okazji i wybierz jedną z gotowych propozycji

Połącz fotowoltaikę z pompą ciepła,
magazynem energii i stacją ładowania

Gotowa propozycja instalacji fotowoltaicznej
już od 14 999 zł brutto**

Powyższe ceny zawierają koszt wszystkich podzespołów fotowoltaicznych (tj. całego zestawu) oraz koszt dostawy i montażu zestawu u klienta. Koszt ubezpieczenia Collonade Insurance[2] pokrywa Energa Obrót SA.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Icon

Icon

Icon

* kalkulacja ceny dla magazynu energii o pojemności 5kWh oraz instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,36 kWp z falownikiem hybrydowym, zamontowanej za pomocą 5 metrów kabla AC, 15 metrów kabla solarnego, na poszyciu z blachodachówki, na dachu skośnym. Klient otrzymuje trzy niezależne gniazdka na zasilanie awaryjne (backup) trójfazowe. Obiekt musi posiadać minimum 5,86 kW mocy przyłączeniowej.

**kalkulacja ceny dla instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,36 kWp, zamontowanej za pomocą 5 metrów kabla AC, 15 metrów kabla solarnego, na poszyciu z blachodachówki, na dachu skośnym.

[1] Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 3 miesięcy oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 03.06.2024 r. są następujące: cena towaru  30 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 10,66%, całkowity koszt kredytu: 19 620,25 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 19 620,25zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,17 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 30 000 zł; czas obowiązywania umowy: 120 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 49 620,25 zł; wysokość 116 miesięcznych równych rat 424,10 zł., ostatnia 117 rata w wysokości 424,65 zł. Maksymalna kwota kredytu to 30 000 zł.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl.
Energa-Obrót S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Energa-Obrót S.A.

[2] Ochronę ubezpieczeniową zapewnia Colonnade Insurance Société Anonyme. Energa-Obrót S.A.  jest ubezpieczającym, a Klient wybierając ofertę przystępuje do umowy
grupowego ubezpieczenia. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności znajdziesz w Ogólnych warunkach ubezpieczenia Zielona Energia zatwierdzonych 7 sierpnia 2023 roku przez dyrektora Colonnade Insurance Société Anonyme Oddział w Polsce. Dokumenty dostępne są w sekcji „dokumenty do pobrania”.

[3] Koszt połączenia wg stawek Twojego operatora telefonicznego

Gdy produkujesz własny prąd to obniżasz rachunki, w sytuacji gdy twoja instalacja jest dobrze zbilansowana z zapotrzebowaniem na prąd oraz przy sprzyjających warunkach pogodowych.

Materiał marketingowy nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.